Skontaktuj się z nami: 531 121 022


Bio Reishi grzyb mielony

Ling zhi (Ganoderma Lucidum) „grzyb nieśmiertelności” uznawany od lat przez ekspertów jako „dar bogów”, którego korzenie sięgają Dalekiego Wschodu.

Więcej szczegółów

Nowy

 • 100 g
 • 250 g
 • 25 g
46,90 zł

Więcej informacji

Reishi „grzyb nieśmiertelności” posiada niezwykle szerokie, potwierdzone wieloma badaniami zastosowanie, są to między innymi:


- wspomaganie terapii antynowotworowych, a także regeneracja sił i energii po chemioterapii
- wspomaganie w leczeniu chorób układu sercowo – naczyniowego
- rewitalizacja i powrót sił życiowych
- zmniejszenie dokuczliwych objawów andropauzy takich jak zmęczenie, depresja czy zaburzenia snu


Sekret działania grzybów Reishi to ich unikalny skład. Są doskonałym źródłem białka, błonnika, polisacharydów i trójterpen. Dodatkowo to skarbnica takich składników mineralnych jak: żelazo, wapń, mangan, cynk. Jego działanie uznawano wręcz za odmładzające. Dodatkowo pomagają one wzmacniać układ immunologiczny, szczególnie w przypadku różnego rodzaju alergiach. Wpływają również na zdrowy wygląd skóry, zdolność koncentracji i lepsze samopoczucie. Pomagają oczyszczać organizm z toksyn. W Japonii grzyb ten został oficjalnie uznany za preparat wspomagający leczenie nowotworów. Co więcej, potwierdziły to liczne badania przeprowadzone w USA, Australii i Azji. W chwili obecnej Reishi znajduje się na pierwszym miejscu 120 najbardziej skutecznych roślin o działaniu leczniczym. W czasach starożytnych z uwagi na rzadkie występowanie Reishi były one równie cenne jak złoto. Od czasu jednak, kiedy udowodniono jego zbawienne działanie zaczęto go hodować na szerszą skalę. W Polsce, pozostają one pod ścisłą ochroną. Regularne przyjmowanie preparatu obniża poziom cholesterolu we krwi i zapobiega tworzeniu się skrzepów, które mogą powodować wylew krwi do mózgu. Pozytywne działanie wykazano u 90% osób przyjmujących grzyb.
W trakcie stosowania preparatu polecane jest przyjmowanie jednocześnie zielonej herbaty oraz naturalnej witaminy C, które zwiększają przyswajalność Reishi.

 • Komentarze
 • Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  Napisz swoją opinię

  Bio Reishi grzyb mielony

  Bio Reishi grzyb mielony

  Ling zhi (Ganoderma Lucidum) „grzyb nieśmiertelności” uznawany od lat przez ekspertów jako „dar bogów”, którego korzenie sięgają Dalekiego Wschodu.

  Napisz swoją opinię

  15 - innych produktów z tej samej kategorii