Skontaktuj się z nami: 531 121 022

Herbatki ziołowe

Herbatki ziołowe 

Jest 4 produktów.
  • Oczekiwanie na dostawę
    Liście papai są znane jako nieodzowne narzędzie stosowane w celu odzyskania zdrowia, odświeżenia oddechu, leczenia wzdęć oraz hemoroidów. W liściach i owocach papai znajduje się wspomagający trawienie białek, wykorzystywany w lecznictwie enzym – papaina.
  • W magazynie
    Lapacho kora, zwana także pau d'arco lub herbatą Inków. Jest to wewnętrzna kora drzewa Lapacho (Tabebuia impetiginosa) lub pokrewnego gatunku, z której przygotowuje się wywar. Stosowana w medycynie tradycyjnej jako środek na różne dolegliwości budzi obecnie duże zainteresowanie badaczy ze względu na przypisywane lapacho działanie antynowotworowe.
  • W magazynie
    Czystek ( Cistus incanus) zwany też róża skalna rośnie na bogatych w magnez glebach krajach z południowej Europy. Czuje się dobrze w porośniętym niskim buszem krajobrazie makii. Jego zawsze zielone krzewy dorastają do wysokości jednego metra. Ma bardzo delikatne kwiaty o pogniecionych płatkach. Roślina ma przyjemny żywiczny zapach.
  • W liściach i owocach papai znajduje się wspomagający trawienie i wykorzystywany w lecznictwie enzym – papaina - enzym trawiący białka.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów